x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ВІДКРИТТЯМ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА ГРУ "КОЗАЦЬКИЙ ПОХІД"!

Розпочавшись, як розрізнені невеличкі об’єднання воїнів, що збирались для захисту українських земель від набігів кочівників з Дикого Поля, українське козацтво лише за одне століття перетворилося на силу, що мала відчутний вплив спочатку на військове, а потім і на політичне життя як Речі Посполитої так і сусідніх з нею держав.

Не дивно, що така динамічна спільнота із найширшими на той час можливостями для просування талановитих керівників швидко переросла суто військову роль, перетворившись у потужний державотворчий фактор. Козацькі лідери були не тільки вправними командувачами, але і далекоглядними політиками, що працювали над розвитком української освіти і культури (чого варта лише Києво-Могилянська академія, до створення та розвитку якої доклав великих зусиль Петро Сагайдачний), домагалися розширення політичних прав козацтва, а з рештою виступали і головними захисниками інтересів пересічних українців.

      ЗАМОВИТИ ГРУ "КОЗАЦЬКИЙ ПОХІД"

Без перебільшення «золотою добою» козацтва стало XVII століття. Так, загальнонаціональна військово-політична організація, керування якою здійснювалося на засадах найширшої демократії, природньо очолила визвольний рух українців, що мав на меті отримання власної державності. Ця мета здавалася близькою, як ніколи, але все ж залишилася недосяжною – жодному з козацьких лідерів так і не вдалося домогтися сталого об’єднання українських земель навколо себе на час, достатній для утворення держави.

Саме це завдання і пропонується вирішити гравцям у грі «Козацький похід» - використовуючи козацькі загони, об’єднати українські землі. А для цього гравцям знадобиться рішучість і політична мудрість, здатність домовлятися та укладати угоди.


Усі гравці виступають у грі або як козацький гетьман (періодично змінюється протягом гри), або як курінні отамани (усі інші гравці, крім гетьмана). Гетьман за допомогою карт видає накази вирушати для захоплення того чи іншого міста, а кожен курінний отаман вирішує – скоритися волі гетьмана, чи виявити непокору, зігравши відповідну карту непокори.

«Козацький похід» чудово передає атмосферу і особливості козацької політики – жоден з козацьких гетьманів не здатний рухати козацьки полки як шахові фігурки, що цілком покірні його волі. Для того, аби домогтися виконання своїх наказів, гетьману доведеться здобувати підтримку курінних отаманів за допомогою золота, слова та сили. Відповідно, гетьман сплачує золоті тим курінним отаманам, що виконали його наказ, застосовує додаткові карти, аби переконати курінних отаманів виконати його наказ (наприклад, карта «Палка промова»), або примусити їх до цього. У свою чергу курінні отамани за допомогою карт непокори можуть ухилятися від виконання наказів гетьмана (наприклад, карта «Непокора»), обертати їх на свою користь (карта «Заколот», або взагалі змістити гетьмана з посади (карта «Оголосити недовіру»). Звісно, це не повний перелік карт, колода дій ховає у собі ще багато сюрпризів і можливостей для несподіваних ходів та комбінацій.

Карти та монети з гри Козацький похід

На виконання відданих наказів козацькі загони (позначаються фішками походів), вирушають від міста до міста. Гетьман, під час виконання наказу якого козацьке військо досягло чергового міста, бере це місто під свій контроль, позначаючи його власною печаткою.

Головним завданням гравців як раз і є встановлення контролю над містами. Кожне місто, що контролюється гравцем наприкінці гри, приноситиме йому переможні очки, кількість яких відрізняється в залежності від складності встановлення контролю. Міста, що розташовані далі від Січі, приноситимуть більше очок, кількість яких позначена на картах цих міст.

Так само очки приноситиме гравцю виконання додаткових завдань, визначених відповідними картами. Наприклад, контроль над найбільшою кількістю міст (карта «Завойовник міст»), або збереження за собою посади гетьмана на момент закінчення гри (карта «Останній гетьман»). Звісно, що додаткових завдань значно більше, але нехай інші залишаться таємницею до моменту, як Ви почнете грати :)

Крім того, на початку гри кожен із гравців отримує карту одного зі славетних українських гетьманів: Северина Наливайко, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи або Петра Дорошенка. Кожен гетьман має персональне завдання щодо захоплення конкретного міста, контроль над яким надасть йому відчутну перевагу. Хто за якого гетьмана грає – залишається таємницею до кінця гри, а отже, гравцям доведеться проявити свою кмітливість, аналізуючи ходи конкурентів, щоб розкрити справжні плани та зруйнувати їх, одночасно втіливши у життя свої власні.

Маршрути, якими кожен із гравців буде рухати війська у напрямку міста, яке він прагне контролювати, будуть частково співпадати. Відповідно, доволі часто варто буде підтримати сусіда, щоб створити для себе більш вигідну позицію на наступний хід. В той же час завжди варто оцінювати, чи не надасте Ви тим самим супернику вирішальної переваги – ретельно плануйте свою стратегію і не забувайте примічати, що роблять інші ;) При цьому тексти і дизайн гри не позбавлені доброго козацького гумору, тож розваг у Вас буде не менше, ніж роздумів :)

Граючи у «Козацький похід» Ви відчуєте неповторну атмосферу тієї буремної доби, коли українці вперше, після падіння Київської Русі, наблизились до відновлення власної держави. Примірте на свою руку гетьманську булаву і перевірте, чого Ви змогли б досягнути на чолі грізних запорожців.

3055
перейти до розділів

Новини та статті

СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
Дино Батл - найкраща сімейна гра  2020 на  Україні
У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Ук...
Найкращі настільні ігри від Bombat Game на BabyExpo 2020
І знову команда Bombаt Game пропонує відвідати BabyExpo 2020 — величезний ярмарок дитячих товарів, яка відбудеться 10-13 березня 2020 в Міжнародному виставковому центрі МВЦ, Київ, ...
LNG: 3