x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Настільні ігри зі словами


Весела гра в слова «Смайл»
Весела гра в слова «Смайл»

Весела гра в слова «Смайл»

Гра в слова - це улюблене пояснення слів, вгадування відомих кіногероїв і кумедних персонажів з муль..

425 грн

Подарунковий пакет Bombat Game
Подарунковий пакет Bombat Game

Подарунковий пакет Bombat Game

Купити і подарувати рідним, близьким чи друзям хорошу настільну гру - це класно і обов'язково пораду..

35 грн

Подарунковий сертифікат
Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Хочете порадувати незвичайним подарунком, але не знаєте яку гру вибрати? Придбайте подарунковий серт..

300 грн


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Настільні ігри в слова для розвитку дітей та сімейного відпочинку.

Ігри в словесні асоціації - це один з найвеселіших та цікавих способів розвитку дитини, крім того, такі настільні ігри можуть стати фішкою вашої сімейної вечірки й усі гості з задоволенням будуть згадувати посиденьки у вас удома! Розповімо докладніше про те, як грають в слова:

Ігри в словесні асоціації: загальні правила.

  1. Гравці діляться на 2-3 команди, визначають черговість та  основні ігрові моменти: скільки часу відводиться на 1 раунд, будь-які обмеження та виключення, після чого гравець однієї з команд отримує картки зі словами.
  2. За загальним правилом, перед початком відліку часу, гравець, що пояснює, може подивитися та підготуватися до пояснення 1 слова, після чого він дає відмах. Далі протягом обумовленого часу, як правило - 1 хвилина, гравець пояснює свій команді слова, а вони вгадують їх. Кількість вгаданих слів - це і є переможні бали команди.
  3. Під час пояснення гравець не може використовувати однокореневі слова, переклад слова на іншу мову (крім клінгонської, це наше особливе правило). Але може використовувати жести, пояснювати антоніми та інше слово, яке починається на ту ж букву, що і пояснюване.
  4. Предметом домовленості може бути: слово буде вважатися вгаданим, якщо команда назвала однокореневе слово, можливість вгадування слів суперниками по закінченню часу команди, можливість за аналогією з першою літерою пояснювати другу, штрафи за скидання слова.

Яку настільну гру в слова купити?

Звичайно найвеселішу - настільну гру в слова «Смайл». У нашій грі ви знайдете не тільки 2000 слів, а й конкурси на вгадування персонажів з популярних фільмів та мультиків та забавні конкурси для команди на підбір слів на задану букву. Гра в словесні асоціації «Смайл» видається двома мовами: українською та російською. Ми рекомендуємо купити гру в слова тією мовою, на якому ваша сім'я спілкується вдома.

LNG: 3