x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Програма лояльності


Для нас дуже важливо, щоб ви отримали якісний продукт, сервіс і радість від покупки!

Тому на нашому сайті діє програма лояльності. Відразу після реєстрації Ви отримаєте статус «Підписник» і вже можете використовувати знижку* в розмірі 5%. Ця знижка буде діяти для Вас при кожному замовленні.

* Звертаємо вашу увагу, що для отримання знижки в розмірі 5% відразу після завершення процедури реєстрації необхідно оновити замовлення.

Але це не все!


Після реєстрації в особистому кабінеті у вас з'явиться віртуальний рахунок, на який будуть нараховуватися бонуси від зроблених покупок на сайті. Чим більше ви купуєте ігор на нашому сайті, тим більше бонусних балів виявиться на вашому рахунку. 1 бонусний бал дорівнює 1 грн при здійсненні покупки і до 30% замовлення Ви можете оплатити бонусами!

«Підписникам» нараховуються бонуси в розмірі 3% від вартості замовлення. Після того, як Ваші сумарні замовлення досягнуть суми 1500 грн Ви отримаєте статус «Постійний покупець» і нарахування бонусів у розмірі 7% від вартості замовлення. Нараховану кількість балів Ви можете подивитися в своєму Особистому кабінеті.


Але і це ще не все!


Бонус за реєстрацію (так само він називається — бонус за підписку на новини)

При реєстрації на нашому сайті Ви відразу ж отримаєте 20 бонусних балів, які зможете використовувати вже в першому чи наступних замовленнях.

Бонус за відгук

При написанні відгуку до товару «Підписники» отримають на свій рахунок 5 бонусних балів, а «Постійні клієнти»10 балів.


Дії
Статус
           Підписник   
Постійний клієнт
  Бонус від суми покупки 3% 7%
  Бонус за відгук
5 балів 10 балів
  Бонус за реєстрацію 20 балів


Також бонусні бали можна отримати за участь у конкурсах, акціях, заходах і партнерських програмах (про це ми будемо додатково повідомляти в наших розсилках). А для цього перевірте, будь ласка, чи актуальний e-mail зазначений у Вашому особистому кабінеті (ми ніколи не розсилаємо спам і не передаємо третім особам Ваші дані, тому що наші покупці — наша головна Цінність!).

* Звертаємо вашу увагу, що «бонусні бали» поширюються лише на настільні ігри «BombatGame».


Приємних, вигідних Вам покупок і веселих ігор!

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3