x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Бонусна програма компанії та знижки покупцям у нашому інтернет-магазині


Для нас дуже важливо, щоб ви отримали якісний продукт, сервіс і радість від покупки!

Тому на нашому сайті діє програма лояльності. Відразу після реєстрації Ви отримаєте статус «Підписник» і вже можете використовувати знижку* в розмірі 5%. Ця знижка буде діяти для Вас при кожному замовленні.

* Звертаємо вашу увагу, що для отримання знижки в розмірі 5% відразу після завершення процедури реєстрації необхідно оновити замовлення.

Але це не все!


Після реєстрації в особистому кабінеті у вас з'явиться віртуальний рахунок, на який будуть нараховуватися бонуси від зроблених покупок на сайті. Чим більше ви купуєте ігор на нашому сайті, тим більше бонусних балів виявиться на вашому рахунку. 1 бонусний бал дорівнює 1 грн при здійсненні покупки і до 30% замовлення Ви можете оплатити бонусами!

«Підписникам» нараховуються бонуси в розмірі 3% від вартості замовлення. Після того, як Ваші сумарні замовлення досягнуть суми 1500 грн Ви отримаєте статус «Постійний покупець» і нарахування бонусів у розмірі 7% від вартості замовлення. Нараховану кількість балів Ви можете подивитися в своєму Особистому кабінеті.


Але і це ще не все!


Бонус за реєстрацію (так само він називається — бонус за підписку на новини)

При реєстрації на нашому сайті Ви відразу ж отримаєте 20 бонусних балів, які зможете використовувати вже в першому чи наступних замовленнях.

Бонус за відгук

При написанні відгуку до товару «Підписники» отримають на свій рахунок 5 бонусних балів, а «Постійні клієнти»10 балів.


Дії
Статус
           Підписник   
Постійний клієнт
  Бонус від суми покупки 3% 7%
  Бонус за відгук
5 балів 10 балів
  Бонус за реєстрацію 20 балів


Також бонусні бали можна отримати за участь у конкурсах, акціях, заходах і партнерських програмах (про це ми будемо додатково повідомляти в наших розсилках). А для цього перевірте, будь ласка, чи актуальний e-mail зазначений у Вашому особистому кабінеті (ми ніколи не розсилаємо спам і не передаємо третім особам Ваші дані, тому що наші покупці — наша головна Цінність!).

* Звертаємо вашу увагу, що «бонусні бали» поширюються лише на настільні ігри «BombatGame».


Приємних, вигідних Вам покупок і веселих ігор!

Новини та статті

Анонс настільної гри на розвиток пам'яті «Печера скарбів»
Всім відомо, що гарна пам'ять - це дивовижна здатність запам'ятовувати, зберігати та відтворювати інформацію різного роду. А ось відтворювати швидше за інших - це шлях до перемоги ...
Хітова гра для компанії "Градус" українською мовою!
Абсолютний хіт продажів для веселих та галасливих вечірок тепер українською - зустрічайте нове видання застільної гри «Градус»! Якщо хочете прямо зараз підняти ...
ТОР-5 цікавих фактів  про  настільну гру "ЗООрегата"
ТОР 5 цікавих фактів про історію створення настільної гри «ЗООрегата»: Перший прототип дитячої настільної гри «ЗООрегата» мав не гексагональную розмітку, а прямокутну, що дозволял...
Скоро, новинка в світі настільних ігор з дінозаварамі - "ДИНО-Батл"
Уже зовсім скоро наша колекція настільних ігор про пригоди динозаврів поповниться новинкою! Гра успішно пройшла всі тести і тепер готується до видання. Наш світ дино-ігор для дітей...
LNG: 3