x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Досягнення і нагороди наших настільних ігор

Починаючи з 2012 року, ми наполегливо працюємо над розробкою, випуском і всебічною підтримкою настільних ігор. Щорічно ми випускаємо кілька новинок для самих різних вікових категорій. Важко уявити, що в далекому 2012 році ми стартували з однією єдиною грою, а сьогодні каталог наших ігор містить 22 захопливі ігри різних жанрів для дітей і дорослих.

Також вважаємо досягненням збільшення кількості робочих місць. З кожним роком ми ростемо та розширюємося, залучаємо нових фахівців, знаходимо нових співробітників і партнерів, пробуємо нові сфери для знайомства з нашою продукцією.

Кожна гра вимагає особливого підходу та особливих зусиль. І створюючи нове часто доводиться вчитися чомусь новому. Ми дуже пишаємося тим, що:

  • першими створили настільну гру з пластиковими фігурками, випущеними в Україні;

  • першими (і поки єдиними в Україні) випустили кооперативну настільну гру;

  • першими створили українську економічну настільну гру на основі реальних економічних законів і моделей.

Ми також усвідомлюємо величезну соціальну відповідальність. З 2013 по 2015 роки ми спрямовували одну гривню з кожної проданої коробки на адресну допомогу чотирьом дітям різного віку та молодій мамі з онкозахворюванням. А з 2017 року ми прийняли рішення надавати безадресну допомогу та почали співпрацювати з благодійним фондом «Таблеточки».

Ми прагнемо до того, щоб наші ігри допомагали дітям та підліткам розвиватися емоційно та інтелектуально, дізнаватися нове, вивчати історію, розвивати стратегічне та тактичне мислення, а найголовніше - вчили дітей взаємодіяти між собою та приймати правильні рішення в різних ситуаціях.

Навесні 2017 року ми отримали премію ProBrand Kids і потрапили в трійку кращих українських виробників в номінації "Кращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку і творчості ". А в 2018 році відразу 3 наших гри перемогли в своїх номінаціях в національному конкурсі «Краща іграшка 2018»!


Новини та статті

Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
Дино Батл - найкраща сімейна гра  2020 на  Україні
У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Ук...
Найкращі настільні ігри від Bombat Game на BabyExpo 2020
І знову команда Bombаt Game пропонує відвідати BabyExpo 2020 — величезний ярмарок дитячих товарів, яка відбудеться 10-13 березня 2020 в Міжнародному виставковому центрі МВЦ, Київ, ...
У дорогу далеку ...
Гарні новини для всіх шанувальників залізничної тематики! З січня 2020 ми почали працювати над виданням нової гри про локомотиви, вагони, семафори та таке інше. Автор гри - Олексій...
LNG: 3