x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Досягнення і нагороди наших настільних ігор

Починаючи з 2012 року, ми наполегливо працюємо над розробкою, випуском і всебічною підтримкою настільних ігор. Щорічно ми випускаємо кілька новинок для самих різних вікових категорій. Важко уявити, що в далекому 2012 році ми стартували з однією єдиною грою, а сьогодні каталог наших ігор містить 22 захопливі ігри різних жанрів для дітей і дорослих.

Також вважаємо досягненням збільшення кількості робочих місць. З кожним роком ми ростемо та розширюємося, залучаємо нових фахівців, знаходимо нових співробітників і партнерів, пробуємо нові сфери для знайомства з нашою продукцією.

Кожна гра вимагає особливого підходу та особливих зусиль. І створюючи нове часто доводиться вчитися чомусь новому. Ми дуже пишаємося тим, що:

  • першими створили настільну гру з пластиковими фігурками, випущеними в Україні;

  • першими (і поки єдиними в Україні) випустили кооперативну настільну гру;

  • першими створили українську економічну настільну гру на основі реальних економічних законів і моделей.

Ми також усвідомлюємо величезну соціальну відповідальність. З 2013 по 2015 роки ми спрямовували одну гривню з кожної проданої коробки на адресну допомогу чотирьом дітям різного віку та молодій мамі з онкозахворюванням. А з 2017 року ми прийняли рішення надавати безадресну допомогу та почали співпрацювати з благодійним фондом «Таблеточки».

Ми прагнемо до того, щоб наші ігри допомагали дітям та підліткам розвиватися емоційно та інтелектуально, дізнаватися нове, вивчати історію, розвивати стратегічне та тактичне мислення, а найголовніше - вчили дітей взаємодіяти між собою та приймати правильні рішення в різних ситуаціях.

Навесні 2017 року ми отримали премію ProBrand Kids і потрапили в трійку кращих українських виробників в номінації "Кращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку і творчості ". А в 2018 році відразу 3 наших гри перемогли в своїх номінаціях в національному конкурсі «Краща іграшка 2018»!


Новини та статті

Команда Бомбат Гейм на радіо Промінь FM
З Новим роком 2020 та Різдвом!Команда Бомбат Гейм вітає всіх любителів настільних ігор, наших партнерів та друзів в Україні й по всьому світу з прийдешніми святами! Бажаємо Вам в н...
Рубрика "Слово автора": Дино Батл
Компанія Бомбат Гейм продовжує традиційну рубрику "Слово автора", в якій розповідає цікаві історії створення нашими авторами своїх настільних ігор. Автори та розробники настільних ...
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців!
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців! Happy Paw - благодійний фонд, який опікується долею бездомних кішок і собак та компанія «Бомбат Гейм» реалізували цікавий проект ...
Передзамовлення на новинку "Печера скарбів"
Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".Надходження гри очікується перших числах листоп...
LNG: 3