x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Логопедичні настільні ігри


Подарунковий пакет Bombat Game
Подарунковий пакет Bombat Game

Подарунковий пакет Bombat Game

Купити і подарувати рідним, близьким чи друзям хорошу настільну гру - це класно і обов'язково пораду..

35 грн

Подарунковий сертифікат
Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Хочете порадувати незвичайним подарунком, але не знаєте яку гру вибрати? Придбайте подарунковий серт..

300 грн


Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Цікаві логопедичні ігри для розвитку дітей.

Мета подібних ігор: автоматизація вимови складних для дитини звуків Р, Рь, Л, Ль в словах, словосполученнях, реченнях; вивчити, повторити і закріпити назви кольорів, відпрацювати правильне узгодження за родами, числами з числівниками і прикметниками, збагачення словника. Розвиваючі логопедичні ігри-вправи використовуються і в груповий, і в індивідуальній роботі, розвивають пам'ять, мислення, уяву, увагу, мову, формують фонематичні процеси. Логопедичні настільні ігри від Бомбат Гейм можуть використовуватися як педагогами так і батьками.

Варіанти настільних логопедичних ігор:

  1. Дитина, крутить стрілку та підбирає малюнок з відповідним кольором, на який вкаже стрілка, називає його, чітко вимовляючи звук, що відпрацьовується. Ускладнення: діти вигадують самостійно слова-назви предметів, які бувають певного кольору.
  2. Дорослий викладає малюнки відповідно до кольорових секторыв по кілька для кожного кольору, діти чітко говорять ці словосполучення, намагаючись їх запам'ятати, потім дорослий їх перевертає. Діти крутять стрілочку і згадують малюнки, які лежали в секторі цього кольору, чітко вимовляючи досліджуваний звук.
  3. Діти по черзі крутять стрілку й обирають із запропонованих малюнків, які лежать поруч на столі, слова з твердим або м'яким звуком, в залежності від того, на який сектор вкаже стрілка - з позначкою м'якого або твердого звуку. Якщо дитина правильно вимовила слово та правильно зробила свій вибір, вона викладає малюнок на сектор м'якого або твердого звуку. Ускладнення: дорослий дає завдання придумати (згадати) слова з м'яким (або твердим) звуком тільки зі стрілочкою, без малюнків.

Які логопедичні ігри купити?

Сьогодні наша серія логопедичних вправ налічує дві настільні ігри: логопедична гра «Я вже доРослий» на букву Р і логопедична розвиваюча гра «Я вже веЛикий» на букву Л. Купуючи обидві гри комплектом Ви економите 9%.

LNG: 3