x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Подарунковий пакет Bombat Game
Логічна гра «Ніндзя і Самураї»
+

Подарунковий сертифікат


Повідомити коли з'явиться необхідна опція

Якщо товар залишився у постачальника і не знято з виробництва, то ми спеціально для Вас замовимо його. Як тільки товар надійде до нас, ми повідомимо Вас поштою

Подарунковий сертифікат
Подарунковий сертифікат
300 грн.

Доступні опції

Інші товари категорії Розвиваючі іграшки

Хочете порадувати незвичайним подарунком, але не знаєте яку гру вибрати? Придбайте подарунковий сертифікат!

Подарунковий сертифікат — найбільш універсальне рішення, в разі коли:

 • Терміново потрібно придумати оригінальне рішення, а думки розбігаються;
 • Важко визначитися з настільною грою, а брати навмання не хочеться;
 • Не впевнені, чи є така гра в колекції у іменинника.

Ми завжди готові запропонувати щасливому володареві подарункового сертифіката широкий вибір ігор і спецпропозицій.

Пропонуємо подарункові сертифікати номіналом 300 грн., 500 грн., 750 грн. і 1000 грн. Якщо Вам потрібні сертифікати на іншу суму — зв'яжіться з нами, будь ласка, за телефонами, вказаними на нашому сайті, і ми дуже оперативно їх надамо.

Ми відправимо його Вам або імениннику на E-mail і він зможе сам замовити гру на нашому сайті в будь-який зручний час, сплативши її сертифікатом.

Для цього, при оформленні замовлення, необхідно ввести номер сертифіката в відповідне поле і сума сертифіката автоматично відніметься від суми замовлення.

Правила використання

 1. Подарунковий сертифікат є одноразовим.
 2. Термін дії подарункового сертифіката необмежений. Ви можете скористатися ним в будь-який зручний для вас час: в той же день, через тиждень-місяць-рік.
 3. Дія подарункового сертифіката поширюється абсолютно на всі товари, акції та спеціальні пропозиції сайту bombatgame.com.
 4. При використанні подарункового сертифіката на неповну суму, залишок коштів нараховується у вигляді бонусів, які можна використовувати на наступну покупку.
 5. У разі, коли вартість покупки перевищує номінал подарункового сертифіката, ви доплачує різницю готівкою або кредитною карткою.
 6. У разі повернення товару, придбаного за подарунковим сертифікатом, товар можна обміняти на будь-який інший або отримати різницю у вигляді бонусів на ваш бонусний рахунок.


Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товари, заробляй бонуси!
0/5

Новини та статті

СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
Дино Батл - найкраща сімейна гра 2020 на Україні
У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Ук...
Найкращі настільні ігри від Bombat Game на BabyExpo 2020
І знову команда Bombаt Game пропонує відвідати BabyExpo 2020 — величезний ярмарок дитячих товарів, яка відбудеться 10-13 березня 2020 в Міжнародному виставковому центрі МВЦ, Київ, ...
LNG: 3