x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Розробка і видання авторських корпоративних ігор

Розробка і видання авторських корпоративних ігор

Розробка та видання настільних ігор для вашої компанії

Один з напрямів діяльності нашої компанії - розробка брендованих корпоративних подарунків і виготовлення настільних ігор на замовлення. Ми виробляємо українські настільні ігри з 2012 року, працюємо з багатьма авторами та розробниками ігрових механік і маємо в запасі кілька авторських прототипів настільних ігор, які можемо запропонувати замовнику. Наша команда знає як видати якісну настільну гру, яка буде відповідати всім екологічним вимогам і нормам безпеки, ми маємо не тільки український сертифікат якості, але і сертифікат відповідності вимогам до дитячих іграшок у США. Наша компонентна база регулярно перевіряється українською та американською лабораторією. Ми зможемо розробити та створити настільну гру з будь-якої необхідної тематики!

Основні компоненти настільної гри

Особливе місце у виробничому процесі займає дизайн концепція гри, коробки (включаючи форму) і безпосередньо дизайн компонентів. Враження від процесу гри повинні якісно доповнюватися візуальним задоволенням, що і створює загальний настрій гри і її привабливість. Настільна гра може бути просто розважальною або орієнтована на ознайомлення з основними видами вашої продукції, товарів або послуг і це теж визначає склад і характеристики компонентної бази. Фахівці компанії запропонують і підкажуть оптимальний варіант оформлення і якості карток, поля, коробки залежно від аудиторії: для дітей або дорослих, для маленької чи великої компанії.

Коробка для настільної гри

Ми пропонуємо професійний дизайн коробки з розміщенням корпоративної символіки. «Театр починається з вішалки, а гра з упаковки» — ми знаємо, як важливо створити позитивний настрій і пробудити інтерес до гри.


Ігрове поле

Гра, в залежності від тематики, може бути з полем або без, адже зараз все більшу популярність набирають карткові ігри (без ігрового поля) – ми можемо запропонувати такий варіант корпоративної гри. 


Книга правил

Брошура в корпоративній настільній грі може містити не тільки правила, ми можемо поєднати її з вашим рекламним буклетом.

Ігрові жетони/картки, картки

Цей компонент також може бути використаний для розміщення логотипу компанії або інформації про ваші продукти.

Варіативність якості компонентів

Ми пропонуємо різні варіанти підбору компонентів гри з урахуванням побажань замовника і функціональної необхідності, а також з урахуванням тенденцій розвитку матеріальної бази та технологічних можливостей індустрії. На якість, функціональність і зовнішній вигляд гри впливають:

  • товщина картону для виготовлення поля, карток, жетонів і його характеристики;
  • наявність ламінації або УФ-лаку;
  • застосування магнітів і м'якого заліза для зручного користування картками та жетонами (іншими елементами);
  • наявність пластикових мініатюр (робить гру більш відчутною, зручною і привабливою для гравців) або використання картонних (пластикових) фішок;
  • використання дизайнерського або крейдованого паперу для обробки картонних елементів гри.

Підсумовуючи, зазначимо, що ми знаємо, як створити потрібну гру і «поміститися» у рекламний бюджет без втрати зовнішнього вигляду, тому, що виробничий процес також знаходиться в нашій компетенції.

Наші проєкти по виданню настільних ігор на замовлення

Нашими клієнтами вже стали відомі бренди, такі як ТМ "Молокия" (ПРАТ "Тернопільський молокозавод"), ТМ "Rich Kids" (ТОВ "Кока-Кола Україна Лімітед"). Для наших клієнтів були розроблені та видані спеціальні настільні ігри для дітей і дорослих відповідно до технічних завдань.

  • Разом з ТМ "Молокия" була випущена гра "Чумацький шлях", яка наочно демонструє дітям весь шлях, який проходить молочна продукція ТМ "Молокия", перед тим як потрапити на полиці магазину.
  • Для ТМ "Rich Kids" наша команда розробила настільну гру з персонажами бренду, яка вручалася учасникам акції ТМ "Rich Kids".
  • Видання соціальної пізнавальної настільної гри "Happy Paw". Спільний проєкт Благодійного фонду "Happy Paw" і ТМ "Purina".
  • Брендування власної гри для компанії "Градус" для ТМ "Море Пива".
  • У колаборації з Kilogames і кінокомпанією "М. Д. С. ЛТД" була видана настільна гра "Бобот" за мотивами українського сімейного фантастичного фільму "Бобот і енергія всесвіту".

Чекаємо вас з новими цікавими проектами та питаннями по розробці та виданню брендованих настільних ігор, завжди будемо раді виявитися корисними!

Розробка і видання гри для ТМ "Річ Кідс"
Команда БомбатГейм взяла участь в розробці і виданні брендованої настільної гри для дітей. Яскрава і барвиста гра, зроблена на замовлення для ТМ "Річ Кідс" - виробника популярних дитячих соків, стала частиною масштабної рекламної кампанії цього бренду.
3183 читати далі...

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3