x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Перший турнір з кооперативної стратегії «Ліс: Легенда про Мантикоруа»

Перший турнір з нашої нової гри «Ліс: Легенда про Мантикору» став логічним продовженням нашого знайомства з креативною групою людей, які об’єдналися під вивіскою СlubBoardGames . Ми вдячні клубу за надану можливість провести турнір, показати наші ігри та взагалі, «респект та повага» за класний уїк-енд.

Отже, час «Ч» настав, програмою ігрового дня було передбачено знайомство з нашими іграми з 13-00 та власне турнір з 15-00. Знайомство почалося з ЗООРегати , яка на думку гравців, виявилася далеко не такою «дитячою» як здавалося на перший погляд.
Далі, більше … У бій вступили гармати головного калібру, й на одному зі столів розклали Адмірал. Гра «пішла»: гідні суперники, хороша компанія та ось вже армади кинулися за золотом, троща суперників. Гра сподобалася настільки, що одна коробка тепер «оселилася» в клубі й це для нас найприємніше. Тепер всі бажаючі освоїти Адмірал і пограти в морську баталію можуть зробити це СlubBoardGames (м.Київ, пр.Повітроофлотський 5).

Але, повернемося до Турніру: вивчаючи правила «Ліс: Легенда про Мантикору» (далі буду коротко – Ліс), ми зіграли кілька дуже цікавих партій. Гравці були налаштовані на перемогу та спробували різні стратегії, так були спроби «качати» магічні здібності (вельми успішні), пробували захисну тактику та звичайно всебічний розвиток персонажу. Всі зійшлися на єдиній думці – полювання на суперників це все-таки сама вигідна справа. Монстри на дорогах, які здавалися легкою здобиччю, проявили себе дуже не погано, гравці не один раз «вбивалися» об монстрів 3-го рівня, але все-таки після перших взятих артефактів, гра йшла під девізом «Не бий монстра, це моя корова … ».

Під час тренування вироблялися й турнірні правила, грати вирішили по 4 людини, режим PvP, Мантикора в тайли дороги підмішувалася після 3 артефактів. Виходили у фінал 2 гравці: 2 що вижили, при знищенні 2-х інших гравців або 1 переможець Мантикори (який завдав останнє ушкодження) й той з гравців, хто переможе всіх інших (виключаючи переможця).

По ходу пробних ігор було запропоновано цікаве правило, для режиму PvP – фортеця є святилищем, в якому на гравця не можна нападати, до моменту виходу Мантикори. Звичайно рівність характеристик персонажів на початковому етапі та досить великий запас життя, на перший погляд, роблять таку атаку на стартовій позиції дещо нелогічною, через відсутність трофеїв та великий ризик, але як зауважив Іван (гейм-майстер клубу): «Вбивати треба відразу, хоча б задля того, щоб тобі дісталося більше тайлів дороги ». У підсумку грали ми без цього правила, але, як один з авторів, я схиляюся його прийняти.

Тепер власне про турнір: ми сформували 2 повних півфінали й гра почалася. Я теж зайняв почесне місце в першому півфіналі, пообіцявши, у разі перемоги, залишити коробку клубу, але на жаль … На першому колі моєму сусідові випав монстр 3-го рівня, якого він розсудливо обійшов, а я в гонитві за очками сили вирішив його атакувати. І якщо перша атака була не критичною для мене, то повторна моя атака та «2 тузи на мізері» (так, мені випали саме 2 «тузи») в акурат вклали мого гнома.

Не буду розповідати деталі півфіналів, але один факт все ж таки зазначу. Мені сподобалася гра Богдана, його стратегія на прокачування магічних здібностей була дуже цікавою (саме так він виграв у тренувальному поєдинку). А ось у півфіналі, прокачавши свого персонажа, він вирішив виграти партію «чистою перемогою» здолавши Мантикору. Завдавши їй 7 ушкоджень з першої ж атаки, він продовжив атаку (двояка ситуація, напирали інші гравці) та в пілсумку зазанв поразки, саме через свої слабкі інші здубності, чим відкрив шлях у фінал Роману, який успішно й головне, тактично грамотно, ховався в глибині «Лісу».

Отже, фінал. Суперники гідні Дмитро (Маг), Віталій (Ельф), Роман (Воїн) та Віталій (Гномесса).

Не можу не згадати епізод, про те, як Віталій (Гномесса) прокладав дорогу. Не вір після цього в карму персонажу, але Гномесса – єдина дама в фіналі, пішла за «шмотками» (не може жінка без чобіт :) , й шла посилено вихляючи. Найцікавіше, що Віталій міг би збільшити шанси на перемогу, якби діяв і далі в дусі свого персонажу та продовжив би свій шлях за «шмотками» (що ж ще, як не прикраса потрібно жінці), але він, взявши жадані чоботи вирішив, що до чобіт потрібен меч, нехай і не «найкращий +3», але й класом нижче підійде. На жаль, іншим гравцям теж потрібні були мечі. У ході сутички Гномесса пала. Другим у фіналі втратив свого персонажа Роман, але його звинувачувати важко – захопившись Адміралом, він не досить «тренувався в Лісі».

У кінцівці партії Віталій і Дмитро мали хороші шанси на перемогу: непогано прокачані, але не досить добре, щоб ризикувати в бійці з Мантикорою. Обидва були трохи побиті, Дмитро трохи більше, але з тими самими «чобітьми», відібраними у Гномесси, досить швидко відновлювався. За мовчазною згодою сторін, зійшлися в центрі. Віталій поспішав напасти на Дмитра, поки він не відновився та, в останній момент, напевно допустив фатальну помилку, підійшовши близько до суперника. Дмитро в свій хід не став відновлювати життєві сили й кинувся в ризиковану атаку, використовуючи свої хороші магічні здібності (8). Дві проведені атаки і ось він новоявлений переможець Турніру.

Оскільки призова гра, завдяки зусиллям Дмитра, залишилася в клубі, тепер всі бажаючі можуть спробувати свої сили у грі «Ліс: Легенда про Мантикора» в СlubBoardGames (м.Київ, пр.Повітрофлотський 5) , приходьте та грайте в наші ігри!

3389
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3