x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

"НАНО-корпорація" вчить дітей розуміти економіку

Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «НАНО-корпорація». Хороша економічна настільна гра дозволяє дитині отримати уявлення про багато важливих речей, яким недостатня увага приділяє школа: гроші, інвестиції, ринкова ціна, активи, прибуток, оплата праці. Але ж ці поняття наші діти чують щодня від батьків і близького оточення, але часто без пояснення як це працює. Цю прогалину може заповнити наша економічна настільна гра «НАНО-корпорація».У цій грі кожен буде вибудовувати бізнес, намагаючись максимально ефективно використовувати свою ділову хватку, стартовий капітал і працю найманих працівників. У грі застосовується ряд базових економічних законів, які корисно знати і дорослим, і дітям. Запуск шахт і копалень на відкритих родовищах, торгівля ресурсами і ризиковані операції з підприємствами конкурентів (і дещиця везіння) дозволять вам створити свою промислову імперію. Основна мета гри - першим провести біоробота на своєму підприємстві!

У ході гри у дитини з'явиться розуміння про те як працює ринкова економіка і він набуде таких знання:

1. Що таке виробництво? Учасники економічної гри будуть виробляти товари на своїх підприємствах, для яких у них є необхідна кількість ресурсів, і на яких є необхідна кількість працівників.

2. Що таке монополія? Гравці з найбільшими можливостями виробляти ресурс, отримую право регулювати ціну.

3. Що таке ринок? У грі «НАНО-Корпорація» є біржа, на якій встановлюються ціни на ресурси, вони падають, якщо збільшується обсяг виробництва. Діти знайомляться з поняттями ринкова ціна і біржа.

4. Що таке інвестиції? Учасники гри набувають підприємства, технології в університеті, наймають працівників на біржі праці або купують швидкісний транспорт в автосалоні. Все це поступово збільшує прибуток корпорації.

5. Що таке планування? Гравці при обмежених ресурсах планують своє виробництво на свій наступний хід, і перерозподіляють працівників і технології між своїми підприємствами.

Насправді, це далеко не повний перелік тих економічних понять, про які діти дізнаються в ігровій формі з «НАНО-корпорації», і погодьтеся - це важливі речі, з якими слід познайомити дитину у віці 8-14 років. Купити гру «НАНО-корпорація» можна на нашому сайті або в магазинах партнерах. А вивчати правила гри вас допоможе навчальний ролик на нашому каналі в Youtube.

Вдалих всім інвестицій!

2608
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3