x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

СЛОВО АВТОРА: гра "Дино Батл" - Іван Яковенко

Компанія Бомбат Гейм продовжує традиційну рубрику "Слово автора", в якій розповідає цікаві історії створення нашими авторами своїх настільних ігор. Автори та розробники настільних ігор діляться своїми враженнями про співпрацю з нашою командою в процесі видання настільної гри.

Сьогодні свою історію розповідає Іван Яковенко, автор нашої новинки: логічної гри "Дино Батл", яка щойно з'явилася на полицях та вітринах магазинів (жовтень 2019 р.)

АВТОР ІВАН ЯКОВЕНКО РОЗПОВІДАЄ СВОЮ ІСТОРІЮ СТВОРЕННЯ ТА ВИДАННЯ ГРИ "ДИНО БАТЛ"


Історія виникнення гри Dino Battle.

З початку 2010х тема динозавриків почала з'являтися на ринку у вигляді ігор та фільмів. В цей же час я працював над проектом, ніяк з ящерами не пов'язаним. В рамках цього проекту було розроблено дві міні ігри, і одна з них - в доісторичному сеттингу.


Спочатку автор відмовлявся відволікатися від основного геймплея на користь непріоритетних завдань. Але взимку 2014-го, за наполяганням співзасновника, арт-директора та одночасно кращого друга, якому автор довіряв як самому собі, а так само при моральній підтримці дружини, яка дуже любить динозавриків, міні гра була розроблена і протестована всередині команди. І хоча вона повинна була лежати в столі до моменту презентації основної гри потенційному видавцю, її періодично виймали щоб розслабитися після роботи або сходити в гості.

Але в 2016 проект довелося закрити, а всі права інтелектуальної власності залишилися за автором. У 2017-му, я знайомлюся в ФБ з Іриною Тихенко. На зустріч я привіз кілька ігор, серед яких було щось про динозавриків під робочою назвою «Екосистема». Ця була найпростіша гра з тих, що я привіз. Але саме вона зацікавила видавництво найбільше. Гру взяли на тести. І хоча випуск довго відкладався, восени 2019-го гра побачила світ. А 13 жовтня я отримав свій авторський екземпляр.


Хоча це не перша моя гра, випущена серійно, я був приємно здивований якістю виконання графіки та надійністю компонентів. Вони виявилися на висоті. Такого рівня я не бачив за більш ніж 13 років роботи на минуле видавництво, де ігри малого формату виготовлялися з матеріалів невисокої якості. У моїх руках була не гра одноденка з паперу, а справжній сувенір. Дуже сподобалася увага художників до суті ігрового процесу, що буває досить рідко. Принцип гри можна було зрозуміти лише поглянувши на коробку, де хижий ящір, що вирвався з рослин, хотів дістати травоїдного, що випасався біля тих самих рослин. А над ними в небі гордо і незалежно ширяв птеродактиль, залишаючись як би «поза системою», що відповідає правилам гри. Видавництво «Bombat game» довело, що може з гри малого формату зробити продукт преміум-класу, який може стати хорошим подарунком, відкриття якого буде справжньою подією.

Вдалої гри!

3155
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3