Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bomba/public_html/catalog/controller/common/currency.php on line 18Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bomba/public_html/catalog/controller/common/currency.php on line 18 Новинка для любителів ігор на запам'ятовування - "Печера скарбів"
x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Гра "Печера скарбів" - тренажер пам'яті для всієї родини і весела боротьба за скарби.

Всім відомо, що гарна пам'ять - це дивовижна здатність запам'ятовувати, зберігати та відтворювати інформацію різного роду. А ось відтворювати швидше за інших - це шлях до перемоги в грі, роботі та навіть у особистому житті :). Цю навичку можна свідомо прокачати, що особливо ефективно в дитячому та підлітковому віці.

«Печера скарбів» - це наш варіант тренажера для розвитку пам'яті, що захоплює. Настільна гра на запам'ятовування предметів та послідовностей побудована на авторській ігровій механіці, яку супроводжує антуражний дизайн. Цієї осені «Печера скарбів» з'явиться на полицях українських магазинів іграшок та в магазинах настільних ігор.

А тепер докладніше про нашу новинку:

«Печера скарбів» - це сиквел нашої популярної кооперативної гри «Ліс: Легенда про Мантикору». За легендою, герої перемогли кровожерну Мантикору і тепер стоять біля входу в лігво переможеного монстра. Лігво Мантікори - це печера-лабіринт з безліччю пасток і небезпечних ділянок, але хоробрих і відважних чекають незліченні скарби. Вперед!


Гравцям належить знайти шлях до скарбниці, розташованої в центрі печерного лабіринту, і пройти цей шлях, повний небезпек і пасток використовуючи свої навички. Навички відображаються в картах кожного гравця. Герої по черзі, у свій хід, розвідують печерний лабіринт, тобто відкривають закриті гекси, в пошуках пасток і магічних заклять. Розкриваючи частини таємничої карти, всі гравці бачать пастки, але потім - гекси знову закриваються. Ось тут їм і треба використовувати всю свою уважність, навички швидкого запам'ятовування та логіку, щоб тримати в голові всі варіанти проходів до центру лабіринту. Пройти до скарбів може той гравець, який збере комбінацію навичок на картах, які збігаються з пастками.

Гра побудована на поєднанні карткової механіки на збір комбінацій з елементами класичної гри на запам'ятовування розташування певних елементів. Як результат - перед вами цікава логічна гра і ефективний тренажер пам'яті в одній коробці.

Слідкуйте за нашими новинами, у жовтні ми відкриємо передзамовлення на гру зі знижкою 20%.

1980
перейти до розділів

Новини та статті

Настільна гра AquaFest: питання та відповіді
Новинка цього спекотного літа 2020 року - настільна карткова гра «АкваФест» - припала до смаку багатьом гравцям і ми отримали величезну кількість відгуків як від професійних грав...
Літо 2020: нові настільні ігри від Бомбат Гейм
Літо 2020 добігає кінця і наближається час осінньої негоди.Це час посиденьок вдома в колі друзів, тому що погода восени часто не дає можливості погуляти на вулиці й усі шукають сп...
СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
LNG: 3