x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Гра "Дино Батл" - переможець у номінації "Краща сімейна гра"

У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Україні. Наша новинка, логічна гра «Дино Батл», перемогла в номінації «Краща сімейна гра»! Хочемо подякувати автору, дизайнеру та всім нашим друзям і партнерам, які взяли участь в цьому проекті та побажати не менш успішних ідей та настільних ігор. А тепер докладніше розповімо про нашого призера.

Гра «Дино Батл» була представлена ​​нам автором, Іваном Яковенком, десь 2 роки тому, у числі цілого ряду прототипів настільних ігор, які він привіз до нас на тестування. Основна ідея гри полягає в тому, що 4 види доісторичних істот ведуть боротьбу за домінування на планеті: хижі рослини, травоїдні динозаври, тиранозаври та птеродактилі. Кожен вид істот має свої особливості, як переваги, так і недоліки, а також свої умови перемоги. Це логічна шахова гра з виставленням фішок на поле з метою вибудувати переможну комбінацію, і саме наявність різних видів істот робить її цікавою та динамічною.


Ця логічна головоломка зацікавила нас і ми взяли прототип на тестування в дитячій аудиторії та серед любителів настільних ігор. Основне питання полягало в асиметричній механіці, яка з одного боку була родзинкою гри, а з іншого боку, давала певні переваги деяким видам. Після досить тривалих тестів стало зрозуміло, що невеликий час партії, дозволяє реалізувати гру в форматі міні-турніру, коли гравці по черзі грають кожним видом істот і за результатами кожної гри отримують переможні очки, а підсумок підводиться після закінчення серії ігор!

У підсумковому варіанті гра вийшла динамічною та захоплюючою. Гравець, що переміг за один вид істот, хоче в наступній грі підтвердити своє реноме кращого з новим видом істот, з новою тактикою та стратегією. Гравці, що програли, отримують шанс взяти реванш, в тому числі й переможним видом істот. Гра захоплює й з'являється бажання зіграти ще одну партію, в якій будуть виправлені всі помилки попередніх ігор. Думаємо, що саме цим і викликаний інтерес до гри.

А ще «Дино Батл» - це відмінна сімейна настільна гра, і ось чому:

  1. Так, у грі кожен гравець сам за себе, але дуже часто учасники ситуативно кооперуються, і це робить гру по справжньому сімейної.
  2. Гра не дає сильних переваг тому, хто швидше читає, пише або рахує. А значить діти та батьки можуть конкурувати на рівних.
  3. Гра з магнітними фішками, і її легко взяти з собою в дорогу, подорож або сімейну поїздку!

Купити логічну гру «Дино Батл» можна на нашому сайті або в магазинах партнерах. І ми будемо раді, якщо ви поділитеся вашими спостереженнями та враженнями про нашу найкращу сімейну гру!

2564
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3