x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Дитяча настільна гра "АкваФест": як грати?

Новинка цього спекотного літа 2020 року - настільна карткова гра «АкваФест» - припала до смаку багатьом гравцям і ми отримали величезну кількість відгуків як від професійних гравців, так і від любителів настільних ігор. Головне - гра всім подобається, є простір для тактики і стратегії, гравці придумали цікаві рішення для ігрових ситуацій і нетривіальні прийоми, які підвищують шанси на перемогу.

Але ми збирали не тільки відгуки покупців і гравців, ми отримали чудові питання за правилами, систематизували ці питання і опублікували на сторінці з грою.

Ось деякі важливі і цікаві питання за правилами настільної гри «АкваФест»:

Чи можна розіграти в свій хід 3 та більше карт одного виду поспіль?

Ні, гравець може зіграти тільки ще одну карту того ж виду, що й перша зіграна ним карта. Тобто всього гравець в свій хід для переміщення по полю може зіграти максимум 2 карти, якщо вони відносяться до одного виду.


Якщо результат атаки гравця - нічия, чи йдуть карти, які брали участь в поєдинку в скид?
Так, після завершення атаки, обидві карти, які були зіграні гравцями, йдуть у скид, незалежно від результату, чи була це нічия або перемога одного з гравців.

Якщо на карті вказано: «Ходиш на 3 клітини в будь-якому напрямку», як гравцеві дозволяється перемістити фішку по полю, чи можна ходити менше та міняти напрям руху?
Ця карта грається наступним чином: гравець обирає для руху один напрямок: горизонталь, вертикаль або діагональ та в обраному напрямку може перемістити фішку на 1, 2 або 3 клітини на свій вибір. Гравець зобов'язаний зупинитися перед перешкодою, якщо вона стоїть у нього на шляху. Тобто ходити можна на будь-яку відстань до 3-х клітин, але тільки в одному напрямку, не змінюючи його.

Як граються карти «Ходиш по діагоналі / по вертикалі / по горизонталі», якщо не зазначена дальність ходу?
Карти, на яких дальність ходу не вказана, розігруються в такий спосіб: гравець обирає дозволений напрямок (діагональ / вертикаль або горизонталь) і переміщує фішку до останньої вільної клітини поля (навіть якщо на ній немає тайлів дна), на якій він і зупиняється. Гравець також змушений буде зупинитися на вільній клітці перед перешкодою, якщо на шляху його руху є клітина зайнята іншим гравцем або корал.

У грі є карта, яка змінює гравців місцями. Як вона розігрується гравцем, який стоїть у себе на «домашньому тайлі»?
Дуже хороше запитання, це рідкісна ситуація, але вона може статися. В цьому випадку, гравець, який розігрує карту, займає клітку поля, на якій стоїть обраний суперник, а той, у свою чергу, повертає фішку на свій домашній тайл, так як за правилами займати «домашній тайл» іншого гравця заборонено.

Коли (в який точно момент) гравець отримує можливість рухати стартовий тайл?
У грі є декілька ситуацій, коли гравець повертається до себе в «будиночок»: на початку гри, після поразки в поєдинку, в результаті дії карти іншого гравця і коли він пропускає хід і добирає з колоди 2 карти. У всіх цих випадках, після повернення додому фішки, гравець може просто відсунути свій «будиночок» з фішкою від краю поля. А на початку наступного ходу він обирає місце, куди і переміщує свій «будиночок» з фішкою та з цієї позиції робить хід.

Чи може гравець атакувати в свій хід 2 рази? Походив-атакував, походив другою картою того ж виду і ще раз атакував?

Так, гравець може атакувати скільки завгодно раз в будь-який момент, в цій грі це ніяк правилами не обмежується, тільки наявністю карт на руці у гравця. Нагадуємо, що у разі, якщо гравець обирає ходити, він грає карти з руки - атакує, переміщається і т.д. і тільки після завершення всіх своїх ігрових дій, в кінці ходу, він добирає 1 карту з колоди і передає хід наступному гравцеві.

128
перейти до розділів

Новини та статті

Настільна гра AquaFest: питання та відповіді
Новинка цього спекотного літа 2020 року - настільна карткова гра «АкваФест» - припала до смаку багатьом гравцям і ми отримали величезну кількість відгуків як від професійних грав...
Літо 2020: нові настільні ігри від Бомбат Гейм
Літо 2020 добігає кінця і наближається час осінньої негоди.Це час посиденьок вдома в колі друзів, тому що погода восени часто не дає можливості погуляти на вулиці й усі шукають сп...
СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
LNG: 3