x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Питання про те, їхати на Ігросферу, чи ні, для нас не стояло в принципі. Звичайно їхати !!!

Зовсім скоро ми опублікуємо розповідь, як в цьому році пройшов форум настільних ігор "Ігросфера 2017", а поки хочемо нагадати про наш перший досвід участі в 2013 році!

*      *      *

Підготовка

Питання про те, їхати на Ігросферу, чи ні, для нас не стояло в принципі. Звичайно їхати !!! Єдине в країні спеціалізований захід з настільних ігор пропустити було б просто нерозумно.

Сказано зроблено. Заявка на участь вирушила ще в лютому. Однак так вже вийшло, що вона не була своєчасно розглянута, і, в результаті, вільних стендів не залишилося. І тут я хочу в перший (але не в останній) раз віддати належне організаторам виставки - Олександру Невському і Олегу Медведю. Хлопці дуже оперативно запропонували нам вдалий альтернативний варіант, а саме - скооперуватися зі стендом з магазином «Планета ігор» (Одеса). Забігаючи трохи вперед, скажу, що даний варіант для нас виявився навіть краще, ніж окремий персональний стенд. У нас поки не так багато ігор, і заповнення стенду самостійно було б проблемою. А крім того, хлопці та дівчата з «Планети ігор» виявилися дуже приємними людьми, з якими у нас, до того ж, почали налагоджуватися і ділові відносини. Питання зі стендом були вирішені, і почалася підготовка до поїздки. З асортименту було прийнято рішення виставити «Адмірал», його скорочений варіант - «Скарби старого пірата» (скорочено - ССП), і нову гру нашої компанії «ZOOрегата», а ще набори корабликів для збірки. Таким чином, ми закривали майже весь ціновий діапазон, який порахували актуальним для виставки. Так само разом з іграми на виставку вирушили кілька комплектів карт капітанів - першого доповнення до «Адмірала». Виїжджали ми з Києва автомобілем в обід 16 травня. Ми - це Саша, Іра, Люда, і Ваш покірний слуга. Прибутки в той же день, трохи погуляли по Львову, і пішли спати.


День перший

Виставка відкривалася в 11-00, ми прибули в 9, разом з коробками, банерами та іншими необхідними будь-якому видавцеві знаряддями праці. Розкладка стенду тривала приблизно годину.


За цей час наш стенд відвідав Владислав Попков (ака sNOwBODY), з яким ми вже півроку, як знайомі заочно, і нарешті познайомилися особисто, Микола Пегас (в представленні не потребує, як і Влад), Ігор Гуров з Hobby & Game (найбільший на сьогодні магазин настільних ігор в Україні), і Олег і Сашко з IGAMES, які взагалі встигали на виставці всюди. Можу сказати тільки одне - від спілкування з усіма залишилися найкращі враження. Особливо хочеться відзначити, що ні у кого з нас не виникло відчуття, що з нами розмовляють так зверхньо, ​​мовляв приїхали молоді та ранні. Навпаки, від усіх, з ким ми розмовляли, отримували і слушну пораду, і просто заряд позитиву (що дуже важливо - ми на настільно-ігровому заході такого масштабу вперше).

Я ще встиг трохи пробігтися по залу, привітатися з Шаннаром, Юрою Фуртатом (saodhar) і переговорити з Денисом Лоншаковим, з яким ми познайомилися в Києві. І тут все почалося.


Йде полювання, на слонів йде полювання

Наростаючий тупіт сповістив про наближення перших відвідувачів, люб'язно наданих місцевими школами. Дітей було не просто багато, а дуже багато. І всі вони масово кинулися до столів з іграми. У перший момент ми були вражені настільки високим рівнем любові до настільних ігор у Львові. Але скринька, як з'ясувалося, відкривалася просто.

Всім дітям на вході видали своєрідний табель, в який належало вклеювати різнокольорових слонів, виданих учасникам виставки.


Кожна зіграна гра давала можливість поповнити слонячу колекцію, і взяти участь в розіграші призу, а тому всі діти негайно стали фанатами настільних ігор. Приблизно через годину після початку навали мисливців на слонів багато продавців, при питанні «Дядечку, слоники є?», злякано здригалися, і поривалися хреститися. До вечора у найбільш радикальних навіть виникла думка на наступний день розмістити біля стендів приблизно такий знак:

Ось до цих пір не з'ясував, а від журі діти теж слоників домагалися?

Як би там не було, нас дана ситуація цілком влаштовувала. Швидко оцінивши ситуацію, військова рада «Бомбат Гейм» прийняла рішення: Відставити прилавок! Всі на ігротеку!

Міркували ми приблизно так: купівельна спроможність дітей самих по собі невисока, і максимум, що вони можуть придбати - набір корабликів. Навіть «Зоорегата» х її акційною ціною в 119 грн. більшості з них не по кишені. Зате діти можуть забрати додому позитивні враження про ігри, в які грали. І навіть якщо гру не придбають в процесі виставки - все одно це працює на нас в перспективі. В результаті продажем ігор ми в той день майже не займалися (хоча кілька «Зоорегат» і «ССП» як то мимохідь все ж були продані), зате награлися від душі.Так, весь в іграх, і пройшов для нас перший день Ігросфери. Перед початком заходу у мене була думка самому походити по залу, пограти з народом, і запросити до нашого стенду когось із досвідчених настольщіков - протестувати карти капітанів в Адміралі, і Зоорегату. Хотілося так само подивитися, як продають ігри інші видавці і магазини, але жорстока реальність вщент розбила мої мрії - часу ледь вистачило, щоб просто перекусити.

Увечері знову гуляли по Львову, піднялися до собору святого Юра. Саня плекав думку піднятися і на Замкову гору, але не знайшов розуміння і підтримки у колективу. Зайшли в ресторан побачень, трохи посперечавшись перед входом, у кого з ким сьогодні побачення. Зрештою, я зізнався Сані, що мені він давно подобається, а моя дружина Люда раптово відкрила в собі глибокі і ніжні почуття до Сашиной дружини Ірині (вона ж - директор «Бомбат Гейм»). Для наших глибоких почуттів були найсерйозніші підстави - у ресторані є меню побачень, в якому ти сплачуєш вартість двох страв за ціною одного, але тільки для пари відвідувачів.

Побачення закінчилося, і ми дружно вирушили «на зимові квартири». Перший день нас неабияк вимотав, так що було прийнято рішення на Ігросферу на наступний день висуватися до 10, гарненько виспавшись.День другий

Прибувши в 10 на Ігросферу, ми розподілили ролі на сьогоднішній день: дівчатка стоять на стенді і продають гри, а ми з Сашком граємо. Як автор Зоорегати, Саша її і отримав «в годування», а я взявся за розкладку ССП.

Але тут біля нашого стенду виник Денис Лоншаков. Не встиг я з ним привітатися, як отримав настійну рекомендацію пройтися по залу, познайомитися з народом, і закликати його для тестування наших ігор. Як завжди, слова у Дениса не розходилися зі справою - він провів мене по всій виставці, по ходу представивши тим, з ким я ще не був знайомий. Тут же був особисто представлений Остапу (до цього у нас так само мало місце тільки заочне знайомство на Тесере), і отримав запрошення взяти участь в зйомках ролика про виставку.

Денис, величезне тобі спасибі! Ще раз повторюся - особисто мені ця Ігросфера запам'яталася дуже доброзичливою атмосферою, і допомогою інших учасників.

На цьому ранкове спілкування було закінчено, і ми знову почули тупіт відвідувачів. Наступні кілька годин для мене складалися з однієї суцільної гри, з перервою на зйомку ролика у Остапа. Однак вже на другий день Ігросфери кількість дітей без батьків приблизно дорівнювала кількості дітей з батьками, так що дівчаткам було, чим зайнятися на стенді.


Приблизно в 16-00 я, нарешті, підняв голову, щоб поглянути, що відбувається навколо. Перше, на що натрапив мій погляд, був майже незайманий ящик з Зоорегатамі, практично такий же, як він був вранці, до початку виставки.

В голові промайнула панічна думка: «Невже Зоорегата так погано продається ?!». Потім прийшло розуміння, що ящик все ж в декілька відрізняється від ранкового, а потім в полі зору виникли, нарешті, ТРИ порожніх ящика, які мирно стояли біля стіни. Завершили картину задоволені обличчя наших дівчат.


У другий день ми в повній мірі оцінили зручність розташування нашого стенду. Він розташований якраз на «шляху з варяг (Зірка) в греки (Hobby & Game)». Відповідно, всі проходили повз нашого стенду, і у нас була шикарна можливість залучити покупців. Що ми і робили.

Вже до кінця дня у нас почала накопичуватися чергу з дітей, охочих зіграти як в Зоорегату, так і в ССП. Так само в той день, крім Зоорегати і ССП, пішло кілька коробок Адмірала. Наскільки мені сказали наші дівчата, один з них відправився в Архангельськ, в клуб Фенікс. Щасливого йому плавання.

Увечері на наш стенд зазирнула компанія хлопців, які вже чули про Адмірал, тому на завтра ми домовилися про проведення тестової партії з картами капітанів.


День третій

Фінальний день Ігросфери почався для нас о 9 годині. Ми прийшли раніше, а тому встигли протестувати Зоорегату з Ігорем Гуровим, Олегом Ведмедем, а також командою «Миру Хобі». Ще одну тестову партію зіграли з «Планетою ігор». Крім того, Саня взяв участь в партії «Сімейного дерева» від Івана Туловського, а також запросив на наш стенд «Брайан Гейм».

Останній день був для нас значно спокійнішим, ніж попередні два. Більшість дітей були з батьками, так що йшло більше продажів, хоча ігрове навантаження менш на стало.


Як і в другий день, грали ми з Сашком.

Тому було дві причини: по-перше, наші дівчата були головною прикрасою стенду, а по-друге, варто було комусь із дітей занадто сильно почати бешкетувати, як слідувало тихе, але тверде питання від «дядьків Бомбатів» (як нас називали до кінця Ігросфери всі діти без винятку):

Ты певен, що хочеш з нами грати? Може, тобі краще знайти іншу гру?

З огляду на те, що в кожному з «дядьків» під метр дев'яносто зросту і більше 100 кіло ваги, діяла ця безневинна фраза на дітей зовсім заспокійливо - але, що цікаво, пропозицією не скористався жоден.

На самому початку третього дня Ігросфери я все ж встиг протестувати ССП з картами капітанів з більш продвинутими гравцями. Як і очікувалося, найбільш підступною виявилася найслабша на перший погляд карта ініціативи. Ця моторошна здатність дає право капітану стріляти першим навіть якщо хід не його. Річ у вмілих руках більш ніж руйнівна.

Закінчилася для нас Ігросфера в 18-00, оскільки ми в той же день поверталися до Києва. Під завісу поспілкувалися з Владом Попковим, і організаторами виставки - IGAMES. Хлопці, які ви молодці, що просуваєте в Україні цей чудовий захід!!! У мене давно вже не було стільки позитивних емоцій, як від Ігросфери.

В принципі, можна пошукати недоліки, але немає абсолютно ніякого бажання цього робити. І в першу чергу тому, що краще - ворог гарного. Цього року захід був безумовно хорошим, і залишило бажання обов'язково бути на наступному.

Удачі вам, і всім нам, учасникам і гостям Ігросфери 2013!

2789
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3