x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Тренажер для розвитку пам'яті - настільна гра «Печера скарбів»

Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".

Надходження гри очікується перших числах листопада 2019 й ми пропонуємо всім унікальну можливість оформити передзамовлення на нову цікаву гру від команди Бомбат Гейм зі знижкою 20%.

Тільки до 4 листопада, використайте код купону CAVE при оформленні замовлення на настільну гру "Печера скарбів", щоб отримати знижку 20% та стати одним з перших володарів нової яскравої гри!

Розсилка замовлень буде проводитися з 4 по 8 листопада.


Квест «Печера скарбів» - це гра, що захоплює дітей і батьків. Вона тренує увагу, навички запам'ятовування та логічне мислення. Гравці досліджують печеру Мантикори в пошуках шляху до прихованих в її надрах таємниць та намагаються запам'ятати всі небезпеки на шляху до скарбів.


Використовуючи свої навички та вміння долати пастки та небезпечні ділянки таємного лабіринту Мантикори, наші мисливці за скарбами будуть розвідувати проходи до скарбниці, щоб знайти якомога більше артефактів та отримати приз за перемогу над монстром. Гравці по черзі розвідують печерний лабіринт у пошуках пасток і магічних заклять, розкриваючи частини таємничої карти для всіх гравців, а гравець, що володіє необхідною комбінацією навичок й умінь може спробувати пройти до скарбниці використовуючи їх і здобути собі славу та багатство. Перемагає той гравець, який зможе здобути найбільшу кількість скарбів з печери.

Ми будемо раді Вашим відгукам та побажанням. Обов'язково публікуйте свої огляди та звіти по ігрових сесіях.

З питань гуртових закупівель гри «Печера скарбів» прохання звертатися електронною поштою за адресою zakaz@bombatgame.com або за телефонами +38(050)461-81-61, +38(096)742-76-73.


1710
перейти до розділів

Новини та статті

СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
Дино Батл - найкраща сімейна гра  2020 на  Україні
У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Ук...
Найкращі настільні ігри від Bombat Game на BabyExpo 2020
І знову команда Bombаt Game пропонує відвідати BabyExpo 2020 — величезний ярмарок дитячих товарів, яка відбудеться 10-13 березня 2020 в Міжнародному виставковому центрі МВЦ, Київ, ...
LNG: 3