x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Тренажер для розвитку пам'яті - настільна гра «Печера скарбів»

Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".

Надходження гри очікується перших числах листопада 2019 й ми пропонуємо всім унікальну можливість оформити передзамовлення на нову цікаву гру від команди Бомбат Гейм зі знижкою 20%.

Тільки до 4 листопада, використайте код купону CAVE при оформленні замовлення на настільну гру "Печера скарбів", щоб отримати знижку 20% та стати одним з перших володарів нової яскравої гри!

Розсилка замовлень буде проводитися з 4 по 8 листопада.


Квест «Печера скарбів» - це гра, що захоплює дітей і батьків. Вона тренує увагу, навички запам'ятовування та логічне мислення. Гравці досліджують печеру Мантикори в пошуках шляху до прихованих в її надрах таємниць та намагаються запам'ятати всі небезпеки на шляху до скарбів.


Використовуючи свої навички та вміння долати пастки та небезпечні ділянки таємного лабіринту Мантикори, наші мисливці за скарбами будуть розвідувати проходи до скарбниці, щоб знайти якомога більше артефактів та отримати приз за перемогу над монстром. Гравці по черзі розвідують печерний лабіринт у пошуках пасток і магічних заклять, розкриваючи частини таємничої карти для всіх гравців, а гравець, що володіє необхідною комбінацією навичок й умінь може спробувати пройти до скарбниці використовуючи їх і здобути собі славу та багатство. Перемагає той гравець, який зможе здобути найбільшу кількість скарбів з печери.

Ми будемо раді Вашим відгукам та побажанням. Обов'язково публікуйте свої огляди та звіти по ігрових сесіях.

З питань гуртових закупівель гри «Печера скарбів» прохання звертатися електронною поштою за адресою zakaz@bombatgame.com або за телефонами +38(050)461-81-61, +38(096)742-76-73.


275
перейти до розділів

Новини та статті

Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців!
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців! Happy Paw - благодійний фонд, який опікується долею бездомних кішок і собак та компанія «Бомбат Гейм» реалізували цікавий проект ...
Передзамовлення на новинку "Печера скарбів"
Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".Надходження гри очікується перших числах листоп...
Анонс настільної гри на розвиток пам'яті «Печера скарбів»
Всім відомо, що гарна пам'ять - це дивовижна здатність запам'ятовувати, зберігати та відтворювати інформацію різного роду. А ось відтворювати швидше за інших - це шлях до перемоги ...
Хітова гра для компанії "Градус" українською мовою!
Абсолютний хіт продажів для веселих та галасливих вечірок тепер українською - зустрічайте нове видання застільної гри «Градус»! Якщо хочете прямо зараз підняти ...
LNG: 3