x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Пляшка - гра яка робить компанію ближче!

Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас!


«Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільної лави, так і для вечірки, на якій хлопці і дівчата хочуть познайомитися ближче. Наша «пляшечка» - це вже перевірені крутою тусовкою 100 завдань, які заряджені позитивом, і втягують в гру всіх, а також безпечний і компактний гаджет, який можна використовувати навіть на безалкогольної вечірки! Суть гри - крутимо пляшечку і вибираємо жертву, яка має виконати прикольне завдання і розважити всіх учасників. І так далі, поки когось не порве від сміху!

Як грати в «Бутилочку»? 

  • Компанія вирішує, що зробить той, хто програв гравець, наприклад: замовляє піцу, організовує наступну вечірку або бігає в магазин!
  • Першу карту з колоди завдань тягне гравець, який останнім з учасників здавав пляшки, далі цю карту буде тягнути той, хто виконав завдання.
  • Далі все просто, гравець, якого вибрала «пляшечка», виконує завдання з карти. Якщо для цього потрібен партнер, то їм буде той, хто крутив «пляшечку». Карта виконаного завдання залишається у гравця і приносить йому переможні бали при підрахунку.


Можна не виконувати завдання і взяти собі на руку скіп-жетон, а саме завдання повернути в колоду, поклавши його під низ стопки. Гравець також може скинути 3 карти виконаних завдань з руки, щоб не брати скіп-жетон.

Гра триває, поки не закінчаться скіп-жетони. Програє той, хто візьме останній скіп-жетон і тепер цей гравець робить те, про що домовлялися на початку гри.

А переможцем стане гравець з найбільшою кількістю виконаних завдань.

3640
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3