x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Відкриваємо передзамовлення на український "Градус" зі знижкою 20%!

Абсолютний хіт продажів для веселих та галасливих вечірок тепер українською - зустрічайте нове видання застільної гри «Градус»!

Якщо хочете прямо зараз підняти собі настрій і переконатися, що «Градус» - це круто, використовуйте пошук в Instagram за хеш-тегом #играградус!

Надходження гри очікується в серпні 2019 і з цієї нагоди ми даруємо всім виняткову можливість оформити попереднє замовлення на найгарячішу новинку цього літа зі знижкою 20%.

Тільки до 14 серпня, використовуйте код купона GRADUKR при оформленні замовлення на українську версію гри "Градус", щоб отримати знижку 20% і приєднатися до щасливчиків, які першими отримають і випробують новинку!

Розсилка замовлень буде проводитися з 15 по 16 серпня.

Зверніть увагу, що тепер при замовленні найкращої паті-гри на нашому сайті, Вам необхідно обрати якою мовою Ви хочете купити гру «Градус». З нашого досвіду, ми рекомендуємо обирати гру тією мовою, якою переважно спілкуєтесь у Вашому колі знайомих і друзів, але українська версія вийшла дуже автентичною!

Обов'язково публікуйте свої запаморочливі фотки з ігрових вечірок та діліться враженнями! Ми будемо раді також і Вашим пропозиціям щодо наповнення гри новими цікавими конкурсами, приколами.З питань оптових закупівель гри «Градус» прохання звертатися на електронну пошту zakaz@bombatgame.com або за телефонами +38(050)461-81-61, +38(096)742-76-73.

Краще зарезервувати собі поставку заздалегідь, адже український тираж гри вже частково розписаний.

853
перейти до розділів

Новини та статті

Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців!
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців! Happy Paw - благодійний фонд, який опікується долею бездомних кішок і собак та компанія «Бомбат Гейм» реалізували цікавий проект ...
Передзамовлення на новинку "Печера скарбів"
Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".Надходження гри очікується перших числах листоп...
Анонс настільної гри на розвиток пам'яті «Печера скарбів»
Всім відомо, що гарна пам'ять - це дивовижна здатність запам'ятовувати, зберігати та відтворювати інформацію різного роду. А ось відтворювати швидше за інших - це шлях до перемоги ...
Хітова гра для компанії "Градус" українською мовою!
Абсолютний хіт продажів для веселих та галасливих вечірок тепер українською - зустрічайте нове видання застільної гри «Градус»! Якщо хочете прямо зараз підняти ...
LNG: 3