x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Відкриваємо передзамовлення на український "Градус" зі знижкою 20%!

Абсолютний хіт продажів для веселих та галасливих вечірок тепер українською - зустрічайте нове видання застільної гри «Градус»!

Якщо хочете прямо зараз підняти собі настрій і переконатися, що «Градус» - це круто, використовуйте пошук в Instagram за хеш-тегом #играградус!

Надходження гри очікується в серпні 2019 і з цієї нагоди ми даруємо всім виняткову можливість оформити попереднє замовлення на найгарячішу новинку цього літа зі знижкою 20%.

Тільки до 14 серпня, використовуйте код купона GRADUKR при оформленні замовлення на українську версію гри "Градус", щоб отримати знижку 20% і приєднатися до щасливчиків, які першими отримають і випробують новинку!

Розсилка замовлень буде проводитися з 15 по 16 серпня.

Зверніть увагу, що тепер при замовленні найкращої паті-гри на нашому сайті, Вам необхідно обрати якою мовою Ви хочете купити гру «Градус». З нашого досвіду, ми рекомендуємо обирати гру тією мовою, якою переважно спілкуєтесь у Вашому колі знайомих і друзів, але українська версія вийшла дуже автентичною!

Обов'язково публікуйте свої запаморочливі фотки з ігрових вечірок та діліться враженнями! Ми будемо раді також і Вашим пропозиціям щодо наповнення гри новими цікавими конкурсами, приколами.З питань оптових закупівель гри «Градус» прохання звертатися на електронну пошту zakaz@bombatgame.com або за телефонами +38(050)461-81-61, +38(096)742-76-73.

Краще зарезервувати собі поставку заздалегідь, адже український тираж гри вже частково розписаний.

1500
перейти до розділів

Новини та статті

СЛОВО АВТОРА: Весела логопедія
Проблеми з мовою не є чимось рідкісним і винятковим. Хтось не вимовляє 2-3 звуки, а буває - що проблеми з вимовою набагато більші . Але незалежно від складності, що виникають у діт...
Аквафест - нові настільні морські пригоди!
Відмінна новина, дистанційна робота активізувала наші зусилля з підготовки до видання ще однієї нової настільної гри AquaFest. Це улюблена нами морська тематика, а точніше гра про ...
Дино Батл - найкраща сімейна гра  2020 на  Україні
У Києві завершився Всеукраїнський конкурс «Краща іграшка 2020» і команда Бомбат Гейм в цей раз теж підтвердила своє реноме одного з кращих видавництв настільних ігор для дітей в Ук...
Найкращі настільні ігри від Bombat Game на BabyExpo 2020
І знову команда Bombаt Game пропонує відвідати BabyExpo 2020 — величезний ярмарок дитячих товарів, яка відбудеться 10-13 березня 2020 в Міжнародному виставковому центрі МВЦ, Київ, ...
LNG: 3