x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Граємо в Скарби старого пірата і Адмірал на ігротеці

Отже, в суботу, 17 листопада, відбулася друга ігротека з нашою грою. Проводили ми її в ТРЦ «Дрім Таун» (м. Київ Оболонський проспект 1-Б) спільно з магазином настільних ігор «Nastolki.com.ua».
Команда БомбатГейм на ігротеці в Дрім Таун
На відміну від ігротеки в «Легобережці» ми не стали одразу збирати багато людей, а пропонували зіграти випадковим відвідувачам «Дрім Тауна». Сценарій використовували той же, що і минулого разу – «Скарби старого пірата» – але ми дещо змінили формат, і не просто пояснювали правила гри, а й брали участь у грі самі.
Скажу відразу – це себе виправдало, оскільки нам вдавалося не тільки захопити відвідувачів грою, але додати їй додаткову гостроту. Так, я оголошував себе безжальним лиходієм, якому мало просто перемогти суперників – він жадає крові, і має намір відправити опонентів на дно морське. Згідно цій ролі я направляв кораблик до фортів інших гравців з наймерзотнішими намірами.
Сеанс одночасної гри в Скарби старого пірата
Відповідно, на цей раз бойові дії починалися куди раніше і проходили значно активніше – «піратська регата», коли суперники просто мирно перевозять золото, практично виключалася.
Крім того, разом з дітьми в ігротеці брали участь і батьки. Деяким ми давали сімейну фору – право привезти 3 злитка золота на двох для перемоги. Але деякі воювали кожен за себе, і вельми успішно.
Батько і син грають разом в Адмірал
Крім дітей в цей раз були і гравці постарше – з ними за окремим столом лютував другий наш пірат :)Дорослі грали більшою кількістю корабликів.
Діти і підлітки за грою в Скарби старого пірата
У підсумку грали ми 4 години замість запланованих двох. Тепер будемо готуватися до ігротеці з професіоналами колоди і кубика в клубі «Dungeon» 8 грудня. А 9 грудня відбудеться наступна дитяча ігротека – на цей раз разом з магазином «Знайка».

3423
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3