x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Граємо в Скарби старого пірата і Адмірал на ігротеці

Отже, в суботу, 17 листопада, відбулася друга ігротека з нашою грою. Проводили ми її в ТРЦ «Дрім Таун» (м. Київ Оболонський проспект 1-Б) спільно з магазином настільних ігор «Nastolki.com.ua».
Команда БомбатГейм на ігротеці в Дрім Таун
На відміну від ігротеки в «Легобережці» ми не стали одразу збирати багато людей, а пропонували зіграти випадковим відвідувачам «Дрім Тауна». Сценарій використовували той же, що і минулого разу – «Скарби старого пірата» – але ми дещо змінили формат, і не просто пояснювали правила гри, а й брали участь у грі самі.
Скажу відразу – це себе виправдало, оскільки нам вдавалося не тільки захопити відвідувачів грою, але додати їй додаткову гостроту. Так, я оголошував себе безжальним лиходієм, якому мало просто перемогти суперників – він жадає крові, і має намір відправити опонентів на дно морське. Згідно цій ролі я направляв кораблик до фортів інших гравців з наймерзотнішими намірами.
Сеанс одночасної гри в Скарби старого пірата
Відповідно, на цей раз бойові дії починалися куди раніше і проходили значно активніше – «піратська регата», коли суперники просто мирно перевозять золото, практично виключалася.
Крім того, разом з дітьми в ігротеці брали участь і батьки. Деяким ми давали сімейну фору – право привезти 3 злитка золота на двох для перемоги. Але деякі воювали кожен за себе, і вельми успішно.
Батько і син грають разом в Адмірал
Крім дітей в цей раз були і гравці постарше – з ними за окремим столом лютував другий наш пірат :)Дорослі грали більшою кількістю корабликів.
Діти і підлітки за грою в Скарби старого пірата
У підсумку грали ми 4 години замість запланованих двох. Тепер будемо готуватися до ігротеці з професіоналами колоди і кубика в клубі «Dungeon» 8 грудня. А 9 грудня відбудеться наступна дитяча ігротека – на цей раз разом з магазином «Знайка».

1913
перейти до розділів

Новини та статті

Команда Бомбат Гейм на радіо Промінь FM
З Новим роком 2020 та Різдвом!Команда Бомбат Гейм вітає всіх любителів настільних ігор, наших партнерів та друзів в Україні й по всьому світу з прийдешніми святами! Бажаємо Вам в н...
Рубрика "Слово автора": Дино Батл
Компанія Бомбат Гейм продовжує традиційну рубрику "Слово автора", в якій розповідає цікаві історії створення нашими авторами своїх настільних ігор. Автори та розробники настільних ...
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців!
Відмінна новина для любителів домашніх улюбленців! Happy Paw - благодійний фонд, який опікується долею бездомних кішок і собак та компанія «Бомбат Гейм» реалізували цікавий проект ...
Передзамовлення на новинку "Печера скарбів"
Відкриваємо передзамовлення на нашу новинку зі знижкою 20%! Зустрічайте нашу новинку настільну гру для всієї родини "Печера скарбів".Надходження гри очікується перших числах листоп...
LNG: 3