x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Кілька порад по грі "ЗООрегата", як можна зробити гру воістину незабутньою!

Кожна настільна гра пропонує свою історію і свої правила, за якими будуть відбуватися дії. І в чудовій грі "ЗООрегата" в правилах міститься відразу кілька варіантів гри.

Але іноді так хочеться додати щось своє в правила або урізноманітнити гру, додавши більше яскравинок! Ми підготували кілька порад по грі "ЗООрегата", як можна зробити гру воістину незабутньою!

 1. Підготуйте перед грою власний плейлист: кілька мелодій або музичних композицій, придатних, на вашу думку, до майбутньої гри. Це може бути фонова музика на морську тематику, піратські мотиви, улюблені мелодії для настрою і ін. Музичний супровід ігрової партії може бути як загальним для всіх, так і індивідуальне для кожного гравця.
  Такий нехитрий спосіб зможе оживити гру і привнести більше емоцій в процес!
 2. Вигадайте свого персонажа, від лиця якого буде відбуватися гра. Ваш персонаж може мати якусь свою звичку: постукувати пальцем по руці, постійно цикати, протягом всієї гри говорити "хмм...", "карррамба" або відчайдушно жартувати! Можна вигадати ім'я, власний прапор, герб, гімн і т.і. Не соромтеся, вигадуйте та вживайтеся по повній!
  Повірте, партія Джека Горобця, Кульгавого Іка, Веселуна Куля і Морської Даяни запам'ятається надовго!
 3. Задійте аксесуари: капелюхи, шпаги, компас, іграшкового або живого папугу, ополоник, надувний човник і т.і. Все, що під руку попадеться може стати незамінним атрибутом ролі вашого персонажа і поповнити колекцію тематичних аксесуарів.
  Така костюмована гра однозначно буде веселою та емоціональною ;)
 4. У кожну каюту корабля покладіть цукерку/вітамінку/M&M`s і забираючи тваринку на будь-якому континенті отримуйте заслужену смачну нагороду!
 5. Заведіть бортовий щоденник і записуйте найяскравіші моменти (можна використовувати й диктофон). В кінці гри складеться справжня історія і пригода залишиться записаною та увіковіченою. І чим яскравіше буде опис, тим цікавішим і більш захоплюючим вийде результат.
 6. Використовуйте карту як освітнє полотно для вивчення країн і континентів. Наприклад, кожне поле можна пронумерувати та підготувати спеціальні картки з фактами про навколишні континенти. Типи карток можуть бути дуже різноманітними: факти, прості запитання, питання "так" чи "ні", питання з варіантами відповідей, з зображеннями пам'яток, асоціації тощо. 
  Можна ускладнювати гру в міру дорослішання дитини та робити картки більш глибокими і великими. Це допоможе в розширенні кругозору, тренуванні пам'яті та знанні географії.

 7. Можна використовувати карту для миттєвих ігор за типом "Хто швидше?". Наприклад, хто швидше добереться від точки А до точки Б або від одного виру до іншого.
  Механіка проста: двічі кидається кубик. Перша цифра — звідки буде плисти кораблик, друга — куди. Хто швидше добереться до фінішу, той і переміг. Все вирішує везіння)
  Або кожен гравець кидає по разу кубик. Цифра — початкова точка старту. Фініш — протилежна сторона поля: 5-2, 1-4, 6-3 або навпаки.
 8. А ви пробували зіграти в оригінальну версію гри, коли кубик у свій хід кидає не гравець, а суперник?! Тепер саме суперники задають хід руху, а рішення по своєму ходу визначає вже гравець. Це додасть деяку "перчинку" в гру ;)
 9. Ще один варіант своєї гри — продумати кілька маршрутів з 7-10 точок портів. Хто швидше побуває у всіх портах за своїм маршрутом і першим повернеться назад, той і виграв. Для кожного гравця може бути свій маршрут або всі гравці рухаються однаково, як душа забажає!
 10. "Капітан, бачу прапор за бортом"! ️
  Спробуйте намалювати маленькі прапори країн і змайструвати спеціальні підставки. Потім вгадувати, де знаходиться країна на карті і плисти на кораблику для знайомства. Таким чином можна готувати прапори по кожному континенту  Це допоможе у вивченні країн, а надалі — столиць. Варіантів ускладнювати-розширювати версію — дуууже багато)

І це, друзі, далеко не повний список цікавих ідей до "ЗООрегати" (і не тільки). Спробуйте подивитися на улюблені настільні ігри по-іншому і відкрийте їх для себе по-новому!Бажаємо приємних відкриттів і чудових ігор!

3878
перейти до розділів

Новини та статті

Супер-знижки до Чорної П'ятниці!
Спеціально до Чорної П'ятниці — суперзнижки на весь асортимент ігор! Кращий час для придбання нової гри до майбутніх свят! ...
Зустрічайте Градус-2: Підвищуємо градус або Вечірка триває
Ви ще не грали в гру "Градус ", тоді ми йдемо до Вас ... Наша команда представляє нову хітову гру для компанії "Підвищуємо Градус". Це компактна гра з трьома колодами завдан...
НАНО-корпорація - вчіть дітей економіці!
Економічні настільні ігри набувають популярності і стають модним трендом, і вже сьогодні все більше наших роблять усвідомлений вибір на користь саме економічних ігор, таких як «Н...
Гра для компанії, яку люблять всі: Бутилочка
Хто ще не грав в «Бутилочку» ? Тоді ця паті гра для Вас! «Бутилочка»- це класна гра для компанії, ідеально підійде як для компанії друзів, які знають один одного зі шкільно...
LNG: 3