x

передзвонити

Офіційний сайт видавництва "Bombat Game"
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Особистий Кабінет

кошик

Олейнікова Людмила

Економістка, експертка в сфері фінансів та оподаткування.

Кандидатка економічних наук та володар наукового звання в сфері економіки та фінансів.


Розробниця настільних ігор:

Сфери діяльності та експертних інтересів:

Фінансове планування та аналіз ефективності бізнес-процесів, оподаткування, система технологій в поліграфії, обробці металів та пластиків. Формування конкурентоспроможних бізнес-моделей у сфері малого та середнього бізнесу.

Коротка біографія:

У 1996 році із золотою медаллю закінчила школу № 100 у м Запоріжжя. У 2001 році з відзнакою закінчила ВНЗ та вступила до аспірантури. Промислове місто наклало свій відбиток і ще за часів навчання у ВУЗі, вела свій бізнес у сфері поліграфічних послуг, а пізніше - обробки металів. У 2002 році почала викладати економічні дисципліни у вищих навчальних закладах. Водночас сфера професійних інтересів змістилася в бік аналітичної роботи та була пов'язана з фінансовим аналізом і сферою оподаткування бізнесу. У 2006 році в Києві захистила кандидатську дисертацію з економіки.

У 2012 році, маючи за плечима вагомий портфель нових компетенцій, задумалася про відновлення практики власного бізнесу, але вже у сфері ігор та іграшок. Позначилася зміна світогляду, після народження двох дітей. Саме так народилася ідея створення BombatGame, яка втілилася після успішних пошуків партнера.

Новий бізнес зажадав безлічі креативних ідей та оптимальних рішень. В процесі роботи з'явилися й ідеї ігор або окремих рішень для них. Так, у плідній співпраці з моїми партнерами по бізнесу, і навіть нашими дітьми, з'явилися такі ігри, як: «Ліс: Легенда про Мантикору», «Зелений мексиканець», серія «Фанти», «Дино Ленд», «Дино Спорт». Багато зусиль докладаю з галузі технічних, тактильних та інженерних рішень для елементної бази, пакування та дизайну наших ігор.

LNG: 3